PREDLŽOVANIE A ZAHUSŤOVANIE MIHALNÍC

1D AŽ 6D MIHALNIČKY

POMOCOU PREDLŽOVANIA MIHALNÍC VÁM NAŠA LASH STYLISTKA VYČARÍ KRÁSNY A ZVODNÝ POHĽAD...


MOŽNOSTI PREDLŽOVANIA MIHALNÍC:

1D MIHALNICE: 
Klasická a najprirodzenejšia technika lepenia mihalníc
1:1 mihalnici - jedna umelá na jednu prírodnú. Sú skvelou voľbou pre čo najprirodzenejší vzhľad a hlavne pre klientky, ktoré majú svoje mihalnice dostatočne husté.
2D MIHALNICE:
Technika objemového volume predlžovania mihalníc, vhodné pre dámy na udržanie stále prirodzených, ale o niečo hustejších mihalníc...2:1 , čiže dve umelé na jednu prŕodnú.
3D -4D MIHALNICE: 
Najpopulárnejšia technika predlžovania mihalníc, ideálne pre klientky, ktoré majú rady o niečo výraznejší ale stále prirodzenejší efekt. Metóda lepenia je 3-4:1 mihalnici.Aplikácia je bezbolestná, mihalnice sú na dotyk jemné a v podstate ani necítite,
že ich máte...

S výberom správneho druhu mihalníc, dĺžky a hrúbky si nechajte poradiť od našej lash stylistky, ktorá Vám rada odporučí to, čo je pre Váš typ oka a mihalníc najvhodnejšie. S použitím kvalitných produktov, príravkou a so správnou technikou lepenia a správnym množstvom použitého lepidla, budú Vaše mihalnice zdravé a krásne...u nás môžete byť bez obáv :)
Aplikácia trvá 1 - 2,5 hodKoľko vydržia mihalnice a ako často ich dopĺňať? 

Mihalnice vydržia pri správnej starostlivosti cca 4-5 týždňov. Dopĺňanie odporúčame každé 2-3 týždne. Doplnenie robíme iba v prípade, že klientke ostalo aspoň 40% z aplikovaných mihalníc.
V prípade, že máte vypadaných viac ako 40% musíme pristúpiť
k lepeniu úplne nového setu. Preto Vás prosíme, aby ste si doplnenie nenechávali na poslednú chvíľu a dohodli si vopred termín na doplnenie.
 POZOR! NIKDY NEDOPĽŇAME PO INEJ LASH STYLISTKE.  

Starostlivosť o mihalnice
!!!

Aby Vaše mihalnice vydržali čo najdlhšie, odporúčame dodržiavať nasledovné: • Po aplikácii nechajte vaše mihalnice poriadne uschnúť a nevystavujte ich vode a pare 24 hodín.
 • Vyhýbajte sa vlhku a poteniu 24 hodín od aplikácie ( sauna,solárko, bazén, umývanie alebo odličovanie očí ).
 • Nepoužívajte žiadne produkty s obsahom olejov v oblasti očí.
 • Mihalnice umývajte špeciálnym cleanserom každé 2-3 dni, v prípade mastnej pokožky aj každý deň. Cleanser so štetcom na umývanie si môžete zakúpiť ihneď po aplikácii mihalníc v salóne.
 • Jemne ich učešte každé ráno hrebienkom, ktorý dostanete od nás ako darček.
 • Dávajte si pozor na priamy prudký prúd vody.
 • Nepretierajte si oči a snažte sa nespať priamo tvárou na vankúši.
 • Nepoužívajte špirálu, pretože si mihalnice polepíte a zničíte. Také mihalnice už nedopĺňame.
 • Mihalnice sa nesmú farbiť.
 • Nechytajte a nenaťahujte si mihalnice, pretože tým spôsobíte urýchlené vypadanie a zároveň môžete narušiť zdravý rast mihalníc.
 • Ak máte záujem o bezpečné odstránenie mihalníc radi Vám ich odborne odstránime bez toho aby sa poškodili Vaše vlastné.
 • V prípade silného začervenania , opuchu, a pod. nás prosím kontaktujte. Môže to byť aj alergická reakcia, v prípade ktorej treba mihalnice čo najskôr odstrániť.
 • Alergia na mihalnice sa môže vyvinúť aj po dlhoročnom nosení predĺžených mihalníc. V takýchto prípadoch je časté, že alergia by pretrvávala aj naďalej a preto je lepšie mihalnice už neaplikovať.

Kontaktujte nás

Viac info, termíny a ceny služieb Vám radi poskytneme telefonicky :)