PHIBROWS MICROBLADING A POWDER BROWS

VŠETKO, ČO POTREBUJEŠ VEDIEŤ...

Microblading je

semipermanentná metóda tetovania obočia, kedy sa za pomoci špeciálnej mikročepielky aplikuje pigment do prvej vrstvy pokožky.
Obočie vytetované touto metódou vyzerá hyperrealisticky… skoro ako reálne obočie.
K prirodzenému vzhľadu obočia významne prispieva aj Phishading, čo je metóda tieňovania obočia, kedy sa pomedzi vykreslené chĺpky taktiež čepieľkou aplikuje pigment, až pokiaľ sa nedosiahne 3D efekt.
Zákrok je takmer bezbolestný a trvá zopár hodín.
Pred samotným aplikovaním pigmentu sa vymeria tvar obočia, aby bola zachovaná symetria tváre a každej klientke sa obočie prispôsobuje na mieru a ku každej klietke pristupujem individuálne pre 100% spokojnosť.
Trvácnosť tetovania v prvom rade závisí od aktivity mazových žliaz, kvality Vašej pokožky a od svedomitej domácej starostlivosti o obočie najmä počas doby hojenia. Čím je pleť mastnejšia, tým sa farba rýchlejšie vyplavuje z kože. Potenie a slnenie (aj v soláriu) tiež skracuje trvanlivosť a intenzitu farieb.

Všetky tieto faktory sú mimo kontroly umelca, takže akákoľvek možnosť poskytnutia záruky, čo sa týka vyššie uvedeného je vylúčená.

Obočie vytetované touto metódou Vám vydrží pri správnej

starostlivosti v priemere 1 až 2 roky.

PHIBROWS PIGMENTY A VÝBER SPRÁVNEHO ODTIEŇA

Pigment je aplikovaný pomocou čepieľky, najprv v prvej fáze, následne vypĺňaním jednotlivých chĺpkov pigmentom pre čo najlepšie zahojené výsledky.
Pigmenty Phi sú momentálne najlepšie pigmenty na trhu.
Phi pigmenty po vyhojení nemenia odtieň, čiže nemenia farbu po čase do modra, zelena, červena či siva, z dôvodu že neobsahujú ťažké kovy ako väčšina iných pigmentov. Sú čisté a stabilné, z toho dôvodu neoxidujú.
Pigmenty Phi sú vegánske a nie sú testované na zvieratách.
Vďaka širokej škále farieb pigmentov každej klientke vyberiem správny odtieň, pri čom sa zohľadňuje najmä farba vlasov a prirodzená farba chĺpkov na obočí. Upozorňujem, že ihneď po aplikácii vyzerá pigment tmavšie, ale po zahojení obočia vybledne do správneho odtieňa.

PRE KOHO JE PROCEDÚRA VHODNÁ A AKÉ SÚ
KONTRAINDIKÁCIE?

Všetky dôležité info ohľadom kontraindikácií a pokynov pred zákrokom Vám rada poskytnem osobitne, po tom ako ma kontaktujete v prípade, že máte o tetovanie obočia záujem.

Potrebné informácie Vám pošlem na základe dohody a všetko spolu následne dopodrobna prekonzultujeme.
Tehotné, dojčiace ženy a osoby pod 18 rokov neprijímam!

KONTAKTUJ NÁS

VIAC INFO, TERMÍNY A CENY SLUŽIEB, VÁM RADI POSKYTNEME TELEFONICKY ALEBO FORMOU SMS.