LÍČENIE A ÚČESY NA RÔZNE SPOLOČENSKÉ UDALOSTI

VŠETKO, ČO POREBUJEŠ VEDIEŤ...

AHOJ, VOLÁM SA DORIS,

ako vizážistka pracujem aktívne už vyše 8 rokov.
Moja práca a svet makeupu pre mňa znamená všetko, moja práca je zároveň mojou záľubou a ku svojim klientkám sa snažím pristupovať s čo najväčšou láskou a pokorou. Najdôležitejšia je pre mňa Vaša spokojnosť, preto svoju prácu robím so 110% profesionalitou...
Zameriavam sa predovšetkým na líčenie a účesovú tvorbu na špeciálne udalosti ako sú svadby, stužkové, plesy, promócie, večierky alebo rôzne fotenia a pod. Nemám však problém vykúzliť ani halloweensky makeup, akékoľvek iné tematické líčenie alebo líčiť na módnych prehliadkach...
Okrem toho sa môžete ku mne objednať aj na kurzy sebalíčenia alebo vizážistické kurzy.
Na kurzoch sa s Vami rada podelím o svoje dlhoročné skúsenosti, moje vychytané typy a triky zo sveta krásy :)

„Komu je práca radosťou, pre toho je život šťastím.“
— Maxim Gorkij

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY! ČÍTAJ PROSÍM :)

  • V AKOM PREDSTIHU SA TREBA OBJEDNAŤ NA VIZÁŽ? JE TO VEĽMI INDIVIDUÁLNE, ODPORÚČAM OBJEDNAŤ SA HNEĎ, AKO O VIETE DÁTUM DANEJ UDALOSTI, NA KTORÚ VIZÁŽ POTREBUJETE. JE TO TOTIŽTO VEĽMI INDIVIDUÁLNE, NIEKEDY SÚ TERMÍNY OBSADENÉ AJ POL ROKA AŽ ROK VOPRED.
  • PLATÍ SA ZÁLOHA ZA VIZÁŽISTICKÉ SLUŽBY? ÁNO, VYSTAVÍM VÁM ZÁLOHOVÚ FAKTÚRU A DO 3 DNÍ OD PRIJATIA  FA JE POTREBNÉ ZÁLOHU UHRADIŤ. VŠETKY INFO OHĽADOM PLATBY POSIELAM DO EMAILU PO REZERVÁCIÍ TERMÍNU.
  • CHODÍTE LÍČIŤ AJ DOMOV ? ÁNO, CHODÍM ALE LEN V PRÍPADE AK SÚ ASPOŇ 4 OSOBY NA LÍČENIE. V TAKOMTO PRÍPADE JE VŠAK CENA INÁ AKO V SALÓNE. OKREM SLUŽIEB JE POTREBNÉ ZAPLATIŤ AJ CESTOVNÉ NÁKLADY, ČAS A PODOBNE, PODĽA AKTUÁLNEHO CENNÍKA. VIAC INFO RADA POSKYTNEM OSOBNE.
  • ROBÍTE AJ FÚKANÚ ALEBO FARBÍTE VLASY? ŠPECIALIZUJEM SA NA HAIRSTYLING, ČIŽE NA SUCHÚ ÚPRAVU VLASOV. NIE SOM KADERNÍČKA. VLASY NEUMÝVA, NEFÚKAM, NEFARBÍM, NESTRIHÁM, TÝM PÁDOM VEĽMI KRÁTKE VLASY NEUPRAVUJEM.

PORTFÓLIO

AK CHCEŠ VIDIEŤ VIAC Z MOJICH PRÁC URČITE NEVÁHAJ NAVŠTÍVIŤ MOJU FACEBOOKOVÚ STRÁNKU A INSTAGRAM.

KONTAKTUJ MA

VIAC INFO, TERMÍNY A CENY SLUŽIEB VÁM RADA POSKYTNEM TELEFONICKY ALEBO FORMOU SMS.